Центр європейської інформації в м. Миколаїв

Головна Про наш центр Анонси Новини Контакти Портал Мережі

Календар анонсів » » У м. ОЧАКОВІ МИКОЛАЇВСЬКОЇ області дітям надали інформацію про ЄС, про європейські цінності

У м. ОЧАКОВІ МИКОЛАЇВСЬКОЇ області дітям надали інформацію про ЄС, про європейські цінності
img_6162.jpg (98.6 Kb)
14 серпня 2010 року в фізкультурно-тренінговому оздоровчому комплексі „Динамо” в м. Очакові Миколаївської області відбувся виїзний інтерактивний семінар для дітей на відпочинку „Формування європейських цінностей в середовищі української молоді”, який організував Центр Європейської інформації у м. Миколаєві при ОУНБ ім. О. Гмирьова.

Метою семінару організатори ставили надання дітям шкільного віку інформації про ЄС, його історію, символи, інституції, про стан відносин Україна - ЄС та про вимоги до України на цьому шляху. img_6170.jpg (106.31 Kb)
Для початку семінару з дітьми була проведена бесіда про іх перебування в оздоровчому комплексі „Динамо”, їх плани на майбутнє.

Дітям була надана інофрмація про історію, засади створення, про інституції ЄС, хвилі його розширення,
Також була надана інформація про основні ціннісні орієнтири для розвитку України на шляху європейської інтеграції. Для закріплення наданого матеріалу дітям булу запропонована вікторина, яка показала, що діти доволі швидко усвоїли матеріал семінару.
Найбільш активні учасники отримали сувенірно-провітницьку продукцію ЦЄІ у м. Миколаєві та Мережі ЦЄІ України. Всі діти отримали просвітницькі буклети.
Завдяки розданій просвітницькій продукції діти зможуть отримати інформацію про ЦЄІ у м. Миколаєві, його послуги, про Мережу ЦЄІ, а також іншу корисну інформацію.

На захід були запрошені діти шкільного віку із різних районів Миколаївської області, які знаходились на відпочинку у оздоровчому комплексі „Динамо”.

Додаткову інформацію про захід можна отримати:
Моісеєва Наталія: (0512) 37-34-92, eurocentre_mk@ukr.net
Голубєва Тетяна: (0512) 36-08-08, holtatal@yandex.ru

Прес-релізhttp://www.up.mk.ua/imagesvyp/Dynamo/1408_Mykolayv_CEI_pres-relis.doc
Розділ: Переглядів: 834 | Розміщено: 16 серпня 2010


 

Меню сайту
Радимо прочитати

Copyright © 2010 Центр європейської інформації в м. Миколаїв
 

Авторизація ...

Логін :
Пароль :