Центр європейської інформації в м. Миколаїв

Головна Про наш центр Анонси Новини Контакти Портал Мережі

Календар анонсів » » ЕТНОФОРУМ „Європейські національні традиції та традиції народів України”

ЕТНОФОРУМ „Європейські національні традиції та традиції народів України”
22 травня 2010 року у рамках святкування Дня Європи в Україні в Миколаївській обласній універсальній науковій бібліотеці ім. О.Гмирьова відбувся етнофорум „Європейські національні традиції та традиції народів України”. Даний захід - спільна акція обласної бібліотеки та Ради національних товариств Миколаївської області, метою якої є популяризація європейських національних традицій, формування національних культурних цінностей та поваги до етнічного різноманіття. Адже принцип формування Європейського Союзу визначений у девізі «Єдність у різноманітті».
Захід відбувся у рамках проекту «Продовження та інтенсифікація діяльності Центру Європейської іформації на базі ОУНБ у м. Миколаєві»за підтримки Європейської програми Міжнародного фонду "Відродження" та згідно із Державною цільовою програмою інформування громадськості з питань європейської інтеграції України.
p5223351_1.jpg (102. Kb)

Більше фото за лінком
http://www.up.mk.ua/imagesvyp/Etno/index.html Захід відбувся у рамках проекту «Продовження та інтенсифікація діяльності Центру Європейської іформації на базі ОУНБ у м. Миколаєві»за підтримки Європейської програми Міжнародного фонду "Відродження" та згідно із Державною цільовою програмою інформування громадськості з питань європейської інтеграції України.
На Етнофорумі виступили:
представники владних структур області: Чичкалюк Тетяна Олександрівна, начальник управління з питань зовнішніх зносин, зовнішньоекономічної діяльності, європейської інтеграції, туризму і курортів облдержадміністрації, Скиба Світлана Іванівна, в.о. начальника управління у справах преси та інформації облдержадміністрації, Івашко Олена Миколаївна, начальник відділу у справах національностей облдержадміністрації, Ляндіна Олена Георгіївна – головний спеціаліст управління культури облдержадміністрації та голова Ради національних товариств Миколаївської області Каймаразов Султан Мурад Джамалутдинович.

Чичкалюк Т.О. розповіла, що Миколаївська область є привабливою для іноземців. Тільки за один місяц управління, яке очолює Тетяна Олександрівна приймає до 56 іноземних делегацій. „Ми цікаві світу, але нам потрібно пізнати самих себе, попрацювати над іміджем Миколаївської області. Ми приречені бути щасливими на своїй землі”- сказала Чичкалюк Т.О.
Каймаразов М.Д. наголосив на головному: „Ми різні – і в цьому різномаїтті наше багатство. Слав’янський народ – великий народ – кажу це, як дагестанець, і нам потрібно йти з ним поруч”.

Директор ОУНБ ім. О Гмирьова Богза Н.Ф. виразила думку, що етнофоруми мають стати постійнодіючими і нагадала, що щочетверга бібліотека працює до 21 години і чекає громадські організації для організації своєї роботи чи відпочинку.

На етнофорумі відбулася презентація країн-членів Європейського Союзу: Болгарії, Греції, Німеччини, Польщі Миколаївськими національними товариствами. Представляючи країни ЄС, кожен представник національного товариства розповів про особливості свого народу.
Виступаючи на форумі Віталій Христофоров – голова Миколаївської регіональної громадської організації „Демократичний Молодіжний Союз Греків”, сказав: „Греція – країна із найдавнішими демократичними традиціями, зараз переживає нелегкі часи і зараз демонструє свою приверженість до демократії”.

Кожна нація має свої риси, і ці риси породжують традиції – таку думку висловили представники цаціональних товариств.
Моісеєва Н.В. сказала, що ні одна з країн, яка вступила до ЄС, не втратила своєї національної ідентичності.
На форумі були присутні представники ЗМІ, освітяни, студенти.
Додаткову інформацію про захід можна отримати:
Моісеєва Наталія: (0512) 37-34-92, eurocentre_mk@ukr.net
Голубєва Тетяна: (0512) 36-08-08, holtatal@yandex.ru
Розділ: Переглядів: 950 | Розміщено: 23 травня 2010


 

Меню сайту
Радимо прочитати

Copyright © 2010 Центр європейської інформації в м. Миколаїв
 

Авторизація ...

Логін :
Пароль :