Центр європейської інформації в м. Миколаїв

Головна Про наш центр Анонси Новини Контакти Портал Мережі

Календар анонсів » Новини » У МИКОЛАЄВІ відбулося СПІЛКУВАННЯ ІЗ «ЖИВОЮ КНИГОЮ»

У МИКОЛАЄВІ відбулося СПІЛКУВАННЯ ІЗ «ЖИВОЮ КНИГОЮ»
givkn7.jpg (180.7 Kb)11 лютого 2010 року з 15 до 17 години в приміщенні Центру європейської інформації Миколаївської обласної універсальної наукової бібліотеки ім. О. Гирьова відбулася зустріч та спілкування з „живою книгою”«Україна- Європа очима українського історика».
В якості „живої книги” виступив Шитюк Микола Миколайович – доктор історичних наук, професор, директор Інституту історії і права Миколаївського державного університету ім. В. О. Сухомлинського
На зустріч із „живою книгою” прийшли студенти, представники ЗМІ, відвідувачі бібліотки, активні громадяни.
Шитюк М. М. розповів про свою подорож по країнах Європи, які він відвідав в якості викладача історії і права на запрошення Європейських університетів, він наголосив на відмінностях викладання учбового матеріала в Європейських ВУЗах, а також повідомив, що Європа може в найближчий час відмовитись від так званого Болонського процесу, а також, що система освіти в нашій країні залишається досить якісною.
На запитання, що може цікавити історика-фахівця в Європі гість розповів про багаті архівні та книжкові ресурси в країнах Європи, про контакти, спілкування. „При цьому спілкування дуже доброзичливе, нема ніякого утиску чи приниження, в тому числі із боку обслуговуючого персоналу в аеропортах, готелях, особливо в країнах найбільш розвинених, таких, як Люксембург”.
Під час заходу учасники мали можливість дізнатися про послуги, які надає ЦЄІ в м. Миколаєві та плани організаторів Центру.
Розділ: Новини Переглядів: 1123 | Розміщено: 11 лютого 2010


 

Меню сайту
Радимо прочитати

Copyright © 2010 Центр європейської інформації в м. Миколаїв
 

Авторизація ...

Логін :
Пароль :