Центр європейської інформації в м. Миколаїв

Головна Про наш центр Анонси Новини Контакти Портал Мережі

Календар анонсів » Новини » У Миколаєві презентували обласний конкурс пошукових та творчих робіт «Україна в Європі, Європа в Україні: очима молоді»

У Миколаєві презентували обласний конкурс пошукових та творчих робіт «Україна в Європі, Європа в Україні: очима молоді»
pa126154.jpg (132.81 Kb)

Більше фото див. тут:
http://platforma.mk.ua/imagesvyp/Present-Chernivci/index.html?kod=98

12 жовтня 2010 р в Миколаївській обласній універсальній науковій бібліотеці ім. О.Гмирьова відбулося урочиста презентація обласного конкурсу пошукових та творчих робіт «Україна в Європі, Європа в Україні: очима молоді» для громадськості.

Конкурс проводиться на виконання Указу Президента України №339/2003 від 19.04.2003 р. «Про День Європи» за проектної ініціативи Товариства «Український Народний Дім у Чернівцях», підтриманої Міжнародним фондом «Відродження». Одночасно конкурс проводиться на території Миколаївської, Одеської, Херсонської, Дніпропетровської, Кіровоградської, Запорізької областей та АР Крим. pa126167.jpg (130.43 Kb)

Основною метою конкурсу є підвищення у молоді рівня обізнаності щодо історико-культурної приналежності України, зокрема Миколаївської області та її окремих місць до європейської цивілізації, формування почуття європейської ідентичності.

pa126171.jpg (124. Kb)

На презентації виступила Чичкалюк Т.О., начальник управління з питань зовнішніх зносин, зовнішньоекономічної діяльності, європейської інтеграції, туризму і курортів Миколаївської обласної державної адміністрації. Вона зазначила, що представники влади, які присутні на заході, не хочуть бути просто почесними гостями, але бути учасниками процесу. Вона наголосила, що, у порівнянні з Чернівецькою областю, Миколаївщина не має безпосередніх кордонів із Європою, але через Чорне море ми можемо запропонувати свої можливості. Тетяна Олександрівна також надала інформацію про прибуття делегації з Литви на конях до м. Очакова Миколаївської області, але для отримання повнішої інформації про захід вона вказала на сайт департамента облдержадміністрації.
Гладун С.М., начальник управління культури Миколаївської облдержадміністрації виступила на тему «Європейська та українська культура: грані взаємного впливу», а заступник начальника управління освіти і науки Миколаївської облдержадміністрації Каськова Г.Л. на тему «Освіта України: європейський стандарт». Вона проінформувала, для прикладу, про нові можливості, які відкривають досягнення науковців, інженерів на Миколаївщині, зокрема про винаходи науковців університету кораблебудування, які відкривають можливості для морської археології.
На презентації конкурсу була присутня гостя із Києва – член жюрі міжнародного тетрального фестивалю, що проходив у м. Миколаєві – Наталія Кривуца. Вона сказала: „Інтеграція передбачає, в тому числі, присутність вихідців з України в інших країнах світу, вони там чогось досягають, чого не могли в своій країні, але ми про них дуже мало знаємо, ось де можна прикладати зусилля для пошуку”.

pa126189.jpg (106.9 Kb)

Богза Н.Ф., директор Миколаївської обласної універсальної наукової бібліотеки ім. О.Гмирьова виступила на тему «Роль бібліотек як інформаційно-культурних центрів у збереженні та популяризації документального надбання нації». Вона сказала, що сучасна бібліотека, особливо
така, як обласна універсальна наукова бібліотека ім О. Гмирьова, яка має величезний інформаційно-ресурсний фонд, надають необмежені можливості для пошукових, наукових робіт.
Моісеєва Н.В., консультант Центру європейської інформації Миколаївської ОУНБ ім. О.Гмирьова надала інформацію про мету, завдання та положення конкурсу..
Керівник проекту Євгенія Олійник ознайомила присутніх з досвідом проведення аналогічного конкурсу у Чернівцях та станом реалізації проекту у інших областях.
На заході були присутні студенти та викладачі навчальних закладів міста, представники ЗМІ, громадських організацій.

Додаткову інформацію про захід можна отримати:
Моісеєва Наталія: (0512) 37-34-92, eurocentre_mk@ukr.net
Голубєва Тетяна: (0512) 36-08-08, holtatal@yandex.ru
Розділ: Новини Переглядів: 2162 | Розміщено: 15 жовтня 2010


 

Меню сайту
Радимо прочитати

Copyright © 2010 Центр європейської інформації в м. Миколаїв
 

Авторизація ...

Логін :
Пароль :