Центр європейської інформації в м. Миколаїв

Головна Про наш центр Анонси Новини Контакти Портал Мережі

Календар анонсів » Новини » СТУДЕНТИ М. МИКОЛАЄВА СПІЛКУВАЛИСЯ ІЗ ПРЕДСТАВНИКАМИ ПРОЕКТУ ТЕРАЗ ВРОЦЛАВ ПІД ЧАС СКАЙП-ЗУСТРІЧІ

СТУДЕНТИ М. МИКОЛАЄВА СПІЛКУВАЛИСЯ ІЗ ПРЕДСТАВНИКАМИ ПРОЕКТУ ТЕРАЗ ВРОЦЛАВ ПІД ЧАС СКАЙП-ЗУСТРІЧІ
pb186318.jpg (140.43 Kb)

18 листопада 2010 року в Центрі європейської інформації Миколаївської обласної універсальної наукової бібліотеки ім. О. Гмирьова відбулася скайп-зустріч із представниками проекту Тераз Вроцлав для студентської молоді.

Метою зустрічі організатори ставили надання інформації для студентів м. Миколаєва про можливості, які надає проект Тераз Вроцлав для навчання в університетах міста Вроцлав у Польщі, надання можливості для спілкування із студентами, які вже навчаються за цим проектом, а також порівняти умови для навчання та проживання в м. Вроцлаві та у м. Миколаєві. pb186322.jpg (126.56 Kb)

Для початку представник проекту Тераз Вроцлав Юлія Вакула надала загальну інформацію про проект, про його мету та можливості. Далі студенти перейшли до обговорення питань, які їм цікаві. Як з’ясувалося, одна із запрошених студенток була із Миколаївської області із Вознесенського району. Вона самостійно вивчила польську мову, а потім хлопець із Польщі допоміг ій із інформацією про можливості навчання. Інша студентка із Тернополя про можливості навчання у Вроцлаві дізналася із Інтернета.

Для обговорення були запропоновані питання:
1. Які спеціальності є в університетах м. Вроцлав.
2. Умови вступу та навчання в університетах м. Вроцлав, в тому числі вартість навчання.
3. Які нації та народності представлені серед студентства університетів м. Вроцлав.
4. Умови проживання та заняття спортом в університетах.
5. Можливості для працевлаштування випускніків університетів міста Вроцлава.

Ініціативу у спілкуванні проявили студенти 4-го та 5-го курсів кафедри міжнародних відносин та зовнішньої політики Чорноморського державного університету ім. П. Могили. Найактивнішим студентом був Володимир Логвиненко, який задавав більшість із питань.

На заході також були присутні студенти Миколаївського міжрегіонального інституту розвитку людини університету "Україна".

Після скап-зустрічі студенти ще передивились відео-роліки, надані Центру європейської інформації у м. Миколаєві представниками проекту Тераз Вроцлав раніше. Продовжили спілкування під час кава-брейку.

Студенти м. Миколаєва вдячні представникам проекту Тераз Вроцлав за надану інформацію та за добру організацію заходу.

Додаткову інформацію про захід та про майбутні заплановані заходи ЦЄІ можна отримати:
Моісеєва Наталія: (0512) 37-34-92, eurocentre_mk@ukr.net
Голубєва Тетяна: (0512) 36-08-08, holtatal@yandex.ru
Розділ: Новини Переглядів: 2181 | Розміщено: 19 листопада 2010


 

Меню сайту
Радимо прочитати

Copyright © 2010 Центр європейської інформації в м. Миколаїв
 

Авторизація ...

Логін :
Пароль :