Центр європейської інформації в м. Миколаїв

Головна Про наш центр Анонси Новини Контакти Портал Мережі

Календар анонсів » Новини » Спільний перегляд та обговорення фільму „Образи Європи”

Спільний перегляд та обговорення фільму „Образи Європи”
.p10109471.jpg (61.32 Kb)

20 грудня 2012 року в приміщенні Центру європейської інформації Миколаївської ОУНБ ім. О.Гмирьова відбувся спільний перегляд та обговорення фільму „Образи Європи”. Це збірка короткометражних сюжетів, створених відомими режисерами з 25 країн Європи, кожний з яких має власне уявлення про життя та проблеми країн членів Євросоюзу. Учасникам заходу - студентам з ЧДУ ім. П. Могили - було запропоновано 9 сюжетів. Метою перегляду та обговорення стало формування у молоді уяви про життя в Європі Для обговорення були запропоновані питання:
• В чому, на ваш погляд, полягає цінність даного кінофільму?
• Що найбільше вразило: сподобалося чи не сподобалося?
• Чи змінилося ваше бачення, розуміння проблеми після перегляду кінострічки?
Серед стрічок, які більш за все вразили молодих глядачів, була короткометражка „Чудо”, в якій йдеться про падіння моральності суспільства. „Ви не повинні будувати багатоповерхівки і припиніть красти, бо вже скоро нічого буде красти”, – такі настанови надає дама в синьому, яка являється дівчині із простої родини із Словакії.

p1010955.jpg (59.62 Kb)

Серед стрічок, які залишають позитивний настрій та відчуття надії було названо стрічку „Нічний Париж”, оскільки герої-біженці із бідної країни, як би погано їм не було на початку перебування в Парижі, знаходять тут співчуття, підтримку і врешті-решт з ними нічого поганого не трапляється і вони залишаються в Європі в Парижі.
Загалом, перегляд залишив позитивні відгуки, учасники висловили бажання зустрітися знов.
Розділ: Новини Переглядів: 900 | Розміщено: 8 лютого 2013


 

Меню сайту
Радимо прочитати

Copyright © 2010 Центр європейської інформації в м. Миколаїв
 

Авторизація ...

Логін :
Пароль :