Центр європейської інформації в м. Миколаїв

Головна Про наш центр Анонси Новини Контакти Портал Мережі

Календар анонсів » Новини » ШКОЛЯРІ М. МИКОЛАЄВА ЗНАЙОМИЛИСЯ ІЗ ЄВРОСОЮЗОМ

ШКОЛЯРІ М. МИКОЛАЄВА ЗНАЙОМИЛИСЯ ІЗ ЄВРОСОЮЗОМ
pb306336.jpg (135.85 Kb)
З0 листопада 2010 року в Центрі європейської інформації Миколаївської обласної універсальної наукової бібліотеки ім. О. Гмирьова відбувся інтерактивний семінар для шкільноїї молоді врокараван”.

Метою семінару організатори ставили надання школярам м. Миколаєва інформації про Європейський Союз – мету, історію, засади його створення, хвилі розширення, про європейські цінності та про взаємини Європейського Союзу із Україною.

На семінарі були присутні учні 10-го класу середньої школи № 13 м. Миколаєва. Ім було запропоновано передивитись DVD-ролік про ЄС, з коментарями і інформацією від організаторів заходу.
pb306330.jpg (121.9 Kb)
Потім для учнів організатори провели вікторину, в якій серед інших були запропоновані питання:
1. Коли святкують день Європейського Союзу?.
2. Як називається Гімн Європейського Союзу?
3. Від чого залежить вага голосу країни у Раді ЄС?.
4. Які країни мають статус кандидатів на вступ до Європейського Союзу.
5. Які країни- члени ЄС є сусідами України на суходолі.

В наступній частині школярі передивились CD-ролік про об’єкти історико-культурної спадщини Європи, створений за проектом. Діти, немов, побували на екскурсії по видатним історичним архітектурно-культурним місцям Європи, усвідомили необхідність збереження історичної та культурної спадщини України.

Додаткову інформацію про захід та про майбутні заплановані заходи ЦЄІ можна отримати:
Моісеєва Наталія: (0512) 37-34-92, eurocentre_mk@ukr.net
Голубєва Тетяна: (0512) 36-08-08, holtatal@yandex.ru

***

Центр європейської інформації створено Миколаївською обласною організацією Національної спілки журналістів України у співпраці з і на базі ОУНБ ім. О. Гирьова та входить до мережі Центрів європейської інформації, що підтримуються Європейської програмою Міжнародного фонду «Відродження».
Мета Центру європейської інформації у Миколаєві - забезпечити доступ мешканців міста до літератури та інших матеріалів з питань європейської інтеграції з періодичних джерел, інформації в мережі Інтернет. З інформацією Центру європейської інформації у Миколаєві можна ознайомитись на веб-сайті Центру. http://www.reglibrary.mk.ua/ins/pages/evro/index.htm та веб-сайті газети „Южная правда” http://www.up.mk.ua.

Європейська програма Міжнародного фонду "Відродження" має на меті сприяння європейській інтеграції України шляхом фінансової та експертної підтримки громадських ініціатив у цій сфері (http://www.irf.ua).

Більше фото можна передивитись тут:
http://www.up.mk.ua/imagesvyp/Eurokaravan/index.html
Розділ: Новини Переглядів: 836 | Розміщено: 1 грудня 2010


 

Меню сайту
Радимо прочитати

Copyright © 2010 Центр європейської інформації в м. Миколаїв
 

Авторизація ...

Логін :
Пароль :