Центр європейської інформації в м. Миколаїв

Головна Про наш центр Анонси Новини Контакти Портал Мережі

Календар анонсів » Новини » Презентували діяльність Миколаївського ЦЄІ

Презентували діяльність Миколаївського ЦЄІ
13 травня в рамках заходів до дня Європи в Миколаєві відбулось засідання «круглого столу» на тему«Впровадження євростандартів у гуманітарній сфері суспільного життя. Діалог влади та громадськості як вирішальний фактор до європейської інтеграції України», в якому взяли участь заступник голови облдержадміністрації В.Рукоманов, керівники структурних підрозділів облдержадміністрації, викладачі провідних вищих навчальних закладів області, студенти – політологи.

001_2.jpg (29.19 Kb)
008_1.jpg (58.46 Kb)
Під час заходу розглянуто питання щодо стану реалізації Державної цільової програми інформування громадськості з питань європейської інтеграції; можливості залучення та використання грантів для інформування громадськості з питань європейської інтеграції України. Виступаючі проаналізували проблеми європейської інтеграції України, зокрема впровадження Болонської системи: переваги і недоліки очима студентів.
Консультант Миколаїського ЦЄІ Моісеєва Наталя у своєму виступі висвітлила питання "Залучення та використання грантів для інформування громадськості з питань європейської інтеграції України" та презентувала досвід діяльності Миколаївського Центру європейської інформації. Учасники засідання визначили, що одним із головних засобів ідентифікації Миколаївщини як європейського регіону має стати міжрегіональне співробітництво в усіх сферах суспільного життя.
Розділ: Новини Переглядів: 751 | Розміщено: 18 травня 2010


 

Меню сайту
Радимо прочитати

Copyright © 2010 Центр європейської інформації в м. Миколаїв
 

Авторизація ...

Логін :
Пароль :