Центр європейської інформації в м. Миколаїв

Головна Про наш центр Анонси Новини Контакти Портал Мережі

Календар анонсів » Новини » Перегляд та обговорення документальних фільмів

Перегляд та обговорення документальних фільмів
kopiya_img_1346.jpg (37.14 Kb)У рамках відзначення Днів Європи в Україні на базі Центру європейської інформації у м. Миколаєві, що був створений за проектом Європейської програми Міжнародного фонду „Відродження”, було організовано перегляд та обговорення документальних фільмів. Це загальномережевий захід, організований Мережею центрів європейської інформації України за домовленістю з організаторами Міжнародного фестивалю документального кіно про права людини Docudays UA. Фестиваль традиційно проходить протягом останнього тижня березня в київському Будинку кіно. У рамках відзначення Днів Європи в Україні на базі Центру європейської інформації у м. Миколаєві, що був створений за проектом Європейської програми Міжнародного фонду „Відродження”, було організовано перегляд та обговорення документальних фільмів. Це загальномережевий захід, організований Мережею центрів європейської інформації України за домовленістю з організаторами Міжнародного фестивалю документального кіно про права людини Docudays UA. Фестиваль традиційно проходить протягом останнього тижня березня в київському Будинку кіно.

13 травня 2014 р. мешканці Миколаєва переглянули документальний фільм чеського режисера Олександра Горелика «Виховання Уляни».
У перегляді та обговоренні фільму взяли участь студенти Миколаївського будівельного коледжу.
Деякі коментарі учасників до фільму:
- «Ніхто не в змозі дитині замінити найріднішу людину на землі – маму, якою б вона не була»;
- «Краще за все, звичайно, якщо дитина виховується у повній родині, яка дає їй тепло, затишок і комфорт»;
- «Генетичні порушення дуже сильно впливають на подальше життя людини»;
- «Дуже добре, якщо кожна дитина чи молода людина має певні обов’язки. Це дисциплінує, робить її більш відповідальною, організованою та зібраною, привчає до праці. Наразі наш основний обов’язок – отримання освіти та надання посильної допомоги батькам по господарству. І ми їх намагаємося старанно виконувати».

15 травня 2014 р. відбувся перегляд та обговорення документального фільму лондонського режисера Майкла Адейємі «Содік».
У перегляді та обговоренні фільму взяли участь студенти II та IV курсів факультету іноземної філології Миколаївського національного університету ім. В.О.Сухомлинського. Цей фільм не залишив байдужих, оскільки порушував питання впливу вулиці на молодих людей, сімейного виховання, відносин між молодими людьми тощо.
Учасники заходу висловили свої думки таким чином:
- «Людина має бути комусь потрібною, і в першу чергу своїм батькам, які мають прищеплювати людські цінності»;
- «Вплив вулиці на молодь, і особливо негативний, дуже значний, але сама людина має зрозуміти, коли в її житті настає цей поворотний момент, щоб не схибити»;
- «Якщо молода людина має чіткі життєві цілі перед собою, то вона має наполегливо йти до своєї мети, щоб її реалізувати, а не розмінюватись на непотрібні та негативні речі»;
- «Дуже тяжко звикати до смерті, особливо в теперішній час»;
Загалом, фільми, що піднімають соціальні проблеми, не залишають байдужих і допомагають краще зрозуміти різні сторони суспільного життя, спонукають, за можливістю, сприяти їхньому вирішенню.
kopiya_img_1321.jpg (31.95 Kb)kopiya_img_1308.jpg (25.38 Kb)kopiya_img_1318.jpg (25.95 Kb)kopiya_img_1324.jpg (27.74 Kb)kopiya_img_1334.jpg (24.15 Kb)
Розділ: Новини Переглядів: 8517 | Розміщено: 21 травня 2014


 

Меню сайту
Радимо прочитати

Copyright © 2010 Центр європейської інформації в м. Миколаїв
 

Авторизація ...

Логін :
Пароль :