Центр європейської інформації в м. Миколаїв

Головна Про наш центр Анонси Новини Контакти Портал Мережі

Календар анонсів » Новини » «Освіта за кордоном: погляд науковця та студента»

«Освіта за кордоном: погляд науковця та студента»
dsc03211.jpg (53.85 Kb)

20 вересня 2012 р. у Центрі європейської інформації відбулася зустріч у форматі «живої книги» за темою «Освіта за кордоном: погляд науковця та студента». «Живою книгою» виступили викладачі вищих навчальних закладів міста Миколаєва, які відвідали країни Європи за освітніми програмами. Кандидат наук з державного управління, старший викладач кафедри соціальної роботи, педагогіки та психології ЧДУ ім. Петра Могили розповіла про особливості навчання в Республіці Польші,Матяж Світлана Володимирівна викладач кафедри перекладознавства факультету іноземної філології, Миколаївського державного університету ім. В.О.Сухомлинського, Шапочка Катерина Анатоліївна, яка розповіла про «Навчання у Швеції» та про програму «CAMP AMERICA». dsc03228.jpg (52.37 Kb)

Бібліотекар відділу документів іноземними мовами Миколаївської ОУНБ ім. О. Гмирьова, керівник інформаційно-ресурсного центру «Вікно в Америку» Григор’єва Оксана Едуардівна розповіла та продемонструвала можливості використання нових електронних засобів інформації та пристроїв, що доступні у центрі «Вікно в Америку».

На заході були присутні студенти Відкритого міжнародного університету розвитку людини «Україна» та Миколаївського державного університету імені В.О.Сухомлинського.

Під час заходу учасники отримали інформацію щодо умов участі в освітніх програмах обміну, варіантів перебування за кордоном, дізнались про життя в Європі. Присутні у процесі спілкування обмінялися думками про можливості навчання за кордоном, а також про інтеграцію громадян України в європейське суспільство

dsc03227.jpg (64.6 Kb)
Розділ: Новини Переглядів: 831 | Розміщено: 5 лютого 2013


 

Меню сайту
Радимо прочитати

Copyright © 2010 Центр європейської інформації в м. Миколаїв
 

Авторизація ...

Логін :
Пароль :