Центр європейської інформації в м. Миколаїв

Головна Про наш центр Анонси Новини Контакти Портал Мережі

Календар анонсів » Новини » Обговорюємо європейське кіно

Обговорюємо європейське кіно
bilet.jpg (37.68 Kb)
30 березня 2010 року в приміщенні Центру європейської інформації відбувся спільний перегляд та обговорення європейського кіно - фільму „Квиток на поїзд” (Tickets). Спільні перегляди фільмів проходять у рамках серії інтерактивних пізнавальних заходів з тематики європейської інтеграції, ініційованих Мережею Центрів європейської інформації за підтримки Європейської програми Міжнародного фонду "Відродження".
На спільний перегляд до ЦЄІ завітали студенти миколаївських ВУЗів - МДУ ім. В.О. Сухомлинського, університету розвитку людини „Україна”, ЧДУ ім П. Могили різних спеціальностей: історики, політологи, економісти та дизайнери.
Молоді люди мали можливість поспілкуватись та обговорити актуальні суспільні питання, а саме: проблему вибору між егоїзмом і самопожертвою, вміння змінити свій погляд на оточуючих людей під впливом обставин, благородство та співчуття, а також проблему соціальної прірви між різними суспільними верствами населення.
Організатори заходу розповсюдили анкету, в якій кожен бажаючий мав можливість висловити свої думки з приводу переглянутого фільму та заходу взагалі, залишити свої контакти для подальшої співпраці. В анкетах учасники перегляду відмітили дружню атмосферу, яка сприяла діалогу та відкритості висловлення думок.
Розділ: Новини Переглядів: 891 | Розміщено: 31 березня 2010


 

Меню сайту
Радимо прочитати

Copyright © 2010 Центр європейської інформації в м. Миколаїв
 

Авторизація ...

Логін :
Пароль :