Центр європейської інформації в м. Миколаїв

Головна Про наш центр Анонси Новини Контакти Портал Мережі

Календар анонсів » Новини » МИКОЛАЄВІ ПОРІВНЮВАЛИ ЄВРОПЕЙСЬКІ СТАНДАРТИ ТА УКРАЇНСЬКІ РЕАЛІЇ

МИКОЛАЄВІ ПОРІВНЮВАЛИ ЄВРОПЕЙСЬКІ СТАНДАРТИ ТА УКРАЇНСЬКІ РЕАЛІЇ
standart11.jpg (70.2 Kb)25 лютого 2010 року о 15 годині в приміщенні Центру європейської інформації Миколаївської обласної універсальної наукової бібліотеки ім. О. Гмирьова відбувся семінар «Європейські стандарти життя та українські реалії».
Метою семінару було підвищення обізнаності студентської молоді, яка, за фахом, буде вирішувати соціальні питання в Україні та впливатиме на соціальний розвиток життя в регіонах, та в Україні в цілому щодо соціальних стандартів життя в Європейському Союзі в порівнянні з українськими реаліями. На семінарі виступили:
-Міхель Дмитро Олегович – аспірант кафедри державної політики та менеджменту Інституту державного управління, заступник директора Навчально-наукового Центру з європейської та євроатлантичної інтеграції України ЧДУ імені Петра Могили.
В своєму виступі він торкнувся питання боротьби з бідністю в країнах ЄС та в Україні. Він, зокрема, повідомив: „В Україні, де рівень доходів найбагатших важко встановити за причин їх тіньової природи, за офіційними даними, співвідношення доходів 10% найбагатших людей до 10% найбідніших є 9:1. в той час, як експерти вважають, що реальне співвідношення десь на рівні 47:1. В порівнянні можна сказати, що в країнах ЄС, де державна політика направлена на стримання різкого розшарування населення це співвідношення становить 5(6):1 (в Скандинавських країнах). Можна сказати, що в Україні соціальне розшарування ще зростає.”
-Банюхова Катерина – студентка 2-го курсу факультету соціології ЧДУ імені Петра Могили.
Вона запропонувала слухачам порівняльний аналіз показників рівня якості життя в Європі та в Україні та відмітила: „Рівень якості життя вимірюється не тільки рівнем доходу, але й житлово-побутовими умовами, можливістю отримання якісної освіти, медичної допомоги, умовами відпочинку. Рівень життя працюючого населення залежить від рівня оплати праці”.
-Іванов Андрій Миколайович – доцент, декан факультету менеджменту та комп’ютерних систем, зав. кафедрою туризму.
Він розказав, що туризм є одним із джерел наповнення бюджету країни, а також одним із показників рівня якості життя. Він запропонував декілька показників із розвитку туризму на прикладі Польщі, в порівнянні з показниками в Україні та в Миколаївській області.
На семінарі були присутні: представники обласної адміністрації, освітяни, студенти.
Під час заходу учасники обмінялись думками щодо питань європейських стандартів життя та українських реалій, перспектив розвитку України, переглянули та обговорили декілька короткометражних фільмів від країн-членів Євросоюзу.
Розділ: Новини Переглядів: 1053 | Розміщено: 25 лютого 2010


 

Меню сайту
Радимо прочитати

Copyright © 2010 Центр європейської інформації в м. Миколаїв
 

Авторизація ...

Логін :
Пароль :