Центр європейської інформації в м. Миколаїв

Головна Про наш центр Анонси Новини Контакти Портал Мережі

Календар анонсів » Новини » «Європейські та американські цінності»

«Європейські та американські цінності»
kopiya_img_1437.jpg (28.03 Kb)18 травня 2014 року в інформаційно-ресурсному центрі міжнародного партнерства відбулося засідання англійського розмовного клубу «Діалог» за темою «Європейські та американські цінності». Засідання провела студентка факультету міжнародних відносин ЧДУ ім. П. Могили, учасниця програми FLEX та волонтер центру Марина Мілашич.
18 травня 2014 року в інформаційно-ресурсному центрі міжнародного партнерства відбулося засідання англійського розмовного клубу «Діалог» за темою «Європейські та американські цінності». Засідання провела студентка факультету міжнародних відносин ЧДУ ім. П. Могили, учасниця програми FLEX та волонтер центру Марина Мілашич.
Учасники обговорили історію Європейського Союзу, основні європейські та американські цінності такі як: право на життя, приватну власність, свободу об’єднання з іншими громадянами, вільний доступ до інформації, право на вибір освіти, право на працю, право обирати та бути обраними до органів влади та інші. Учасники зустрічі дійшли до висновку, що цінності американські та європейські дещо різняться, але основою їхніх цінностей виступають основні права та свободи людини, демократичні принципи державного устрою, а також правова та соціальна держава. Учасники переглянули та обговорили ряд коротких відеофільмів, присвячених європейським та американським цінностям.
kopiya_img_1446.jpg (29.92 Kb)
Розділ: Новини Переглядів: 8431 | Розміщено: 21 травня 2014


 

Меню сайту
Радимо прочитати

Copyright © 2010 Центр європейської інформації в м. Миколаїв
 

Авторизація ...

Логін :
Пароль :