Центр європейської інформації в м. Миколаїв

Головна Про наш центр Анонси Новини Контакти Портал Мережі

Календар анонсів » Новини » «Євроінтеграція України : за і проти” громадський діалог порозуміння

«Євроінтеграція України : за і проти” громадський діалог порозуміння
img_1232.jpg (51.5 Kb)14 травня 2014 р. у Миколаївському будівельному коледжі Київського національного університету будівництва і архітектури відбувся громадський діалог порозуміння «Євроінтеграція України : за і проти” за участі викладачіа, студентів ІІ та ІІІ курсів та активних громадян. 14 травня 2014 р. у Миколаївському будівельному коледжі Київського національного університету будівництва і архітектури відбувся громадський діалог порозуміння «Євроінтеграція України : за і проти” за участі викладачіа, студентів ІІ та ІІІ курсів та активних громадян.
Учасники переглянули та обоговорили відеосюжети «Україна обирає Європейський Союз, особливо молодь», «Європейський Союз і Рада Європи» та ін.
Для того, щоб учасники заходу краще змогли розібратися в питанні, що обговорювалося, координатором Центру європейської інформації Миколаївської ОУНБ ім. О. Гмирьова було презентовано видання стосовно Європейської інтеграції України, що є у фондах бібліотеки.
Настоятель Римокатолицької церкви ксьонз Петро розповів про економічне зростання Польші з часу вступу до Європейського Союзу і вигоди для України.
Учасники дійшли висновку, що в державі чітко визначений зовнішньополітичний курс на євроінтеграцію. Проте, треба якісно вивчити економічні засади, прорахувати ризики, діяти послідовно і виважено, винятково в інтересах народу України.
img_1243.jpg (27.88 Kb)img_1240.jpg (27.66 Kb)img_1238.jpg (17.33 Kb)
Розділ: Новини Переглядів: 8360 | Розміщено: 15 травня 2014


 

Меню сайту
Радимо прочитати

Copyright © 2010 Центр європейської інформації в м. Миколаїв
 

Авторизація ...

Логін :
Пароль :