Центр європейської інформації в м. Миколаїв

Головна Про наш центр Анонси Новини Контакти Портал Мережі

Календар анонсів » » Веб-конференція за темою «Децентралізація і сільські/районні бібліотеки»

Веб-конференція за темою «Децентралізація і сільські/районні бібліотеки»
dezentralizaz3.jpg (89.46 Kb) 17 травня 2016 р. о 15.00 у Центрі європейської інформації Миколаївської ОУНБ ім. О. Гмирьова відбулася веб-конференція за темою «Децентралізація і сільські/районні бібліотеки».
Захід відбувся за ініціативою Мережі Центрів європейської інформації України у рамках кампанії «Я RE-ФОРМУЮСЬ європейцем» до Днів Європи в Україні. Організатором заходу виступило Товариство «Український народний Дім у Чернівцях» у партнерстві з Вільнюською бібліотекою (Литва).
Участь у заході, що відбувся на базі Центрів європейської інформації, взяли бібліотечні фахівці, представники місцевої влади, Офісу реформ, голови об’єднаних громад з 8 областей України: Вінницької, Хмельницької, Івано-Франківської, Кіровоградської, Полтавської, Миколаївської, Чернівецької, Черкаської.
Від Миколаївської області у веб-конференції взяли участь 17 осіб. Серед них директор Миколаївського Офісу реформ В. Бойко, заступник начальника управління культури, національностей та релігій облдержадміністрації Л. Поддубна, бібліотечні фахівці з ОУНБ ім. О. Гмирьова, обласної бібліотеки для юнацтва, обласної бібліотеки для дітей, ЦБС для дорослих м. Миколаєва, ЦБС для дітей м. Миколаєва, Жовтневої та Миколаївської ЦБС.
Експертами з тематики веб-конференції виступили аналітик Центру аналізу та розробки законодавства Асоціації міст України Н. Миколюк та директор Вільнюської публічної бібліотеки П. Зірлус. Зокрема Н. Миколюк висвітлив питання нормативного забезпечення процесу децентралізації, механізм відокремлення бібліотек територіальних громад від централізованих бібліотечних систем та ін. Про досвід діяльності бібліотек Литви розповів директор Вільнюської публічної бібліотеки П. Зірлус. Керівник офісу реформ у Чернівецькій області І. Баб’юк проаналізував об’єднання територіальних громад в Чернівецькій області. Також пройшло спільне обговорення питань щодо методичного, кадрового забезпечення та фінансування бібліотек територіальних громад.
Після завершення веб-конференції продовжилося обговорення на місцях. Директор Миколаївського Офісу реформ В. Бойко висвітлив стан формування територіальних громад в Україні, а також ситуацію на Миколаївщині. Учасники заходу мали можливість задати конкретні запитання як В. Бойку, так і Л. Поддубній щодо процесу реформування бібліотечної галузі на Миколаївщині.
dezentralizaz1.jpg (103.53 Kb)

dezentralizaz2.jpg (84.88 Kb)

dezentralizaz4.jpg (87.02 Kb)

dezentralizaz5.jpg (91.85 Kb)

dezentralizaz7.jpg (91.29 Kb)

dezentralizaz8.jpg (246.74 Kb)
Розділ: Новини, Головна тема Переглядів: 431 | Розміщено: 26 травня 2016


 

Меню сайту
Радимо прочитати

Copyright © 2010 Центр європейської інформації в м. Миколаїв
 

Авторизація ...

Логін :
Пароль :