Центр європейської інформації в м. Миколаїв

Головна Про наш центр Анонси Новини Контакти Портал Мережі

Календар анонсів » » Перегляд та обговорення документального фільму «66%»

Перегляд та обговорення документального фільму «66%»
66_4.jpg (62.51 Kb) 18 травня 2016 р. у рамках відзначення Днів Європи в Україні за ініціативою Мережі центрів європейської інформації України у Центрі Європейської інформації відбувся перегляд та обговорення документального фільму «66%». З усіх переселенців, вимушених покинути свої будинки, 66% - це жінки. Документальний фільм «66%» - це 20-хвилинна стрічка, що розповідає про життя вимушених переселенок зі сходу України, які за волею долі опинилися в Херсонській області. Вони розповідають про те, що їм довелося пережити, про мрії і надії на майбутнє.
Фільм був створений колективом феміністичної організації БО «Інша» в рамках проекту «Розірване коло», що реалізується за підтримки Українського Жіночого Фонду в рамках конкурсу швидких грантів для жіночих організацій України.
Учасники перегляду, а ними були студенти філологічного факультету Миколаївського національного університету ім. В.О. Сухомлинського та активні громадяни м. Миколаєва, дізналися про маленькі подвиги, про ставлення місцевого населення до переселенців, про те, наскільки у житті важлива підтримка , про жіночу солідарність і маленькі радості звичайних українських жінок.
Глядачі дійшли висновку, що жінки, які виїхали із зони військових дій, адаптуються до інших умов — такі ж герої як і ті солдати, які зараз воюють там.

66_3.jpg (76.07 Kb)

66_2_1.jpg (82.18 Kb)

Розділ: Новини, Головна тема Переглядів: 416 | Розміщено: 26 травня 2016


 

Меню сайту
Радимо прочитати

Copyright © 2010 Центр європейської інформації в м. Миколаїв
 

Авторизація ...

Логін :
Пароль :