Центр європейської інформації в м. Миколаїв

Головна Про наш центр Анонси Новини Контакти Портал Мережі

Календар анонсів » » Фестиваль документального кіно

Фестиваль документального кіно
mova2.jpg (68.51 Kb) 11 травня 2016 р. у рамках відзначення Днів Європи в Україні за ініціативою Мережі центрів європейської інформації України та підтримки Центру Європейської інформації відбувся перегляд та обговорення документального фільму «Мова». Він був створений у 2016 р. громадською організацією «Південь» та Міжнародним фестивалем документального кіно про права людини Docudays UA за фінансової підтримки Посольства Швеції в Україні. Даний фільм розповідає про діяльність волонтерів з популяризації української мови та книги на підконтрольній Україні території у Донецькому та Луганському регіонах.
Учасники перегляду, а ними були викладачі та студенти філологічного факультету Миколаївського національного університету ім. В. Сухомлинського та активні громадяни м. Миколаєва, дізналися про діяльність активістів з проведення безкоштовних занять з вивчення української мови для жителів Слов`янська, Краматорська, Дружківки та інших міст, проведення книжкових ярмарків, зустрічей з українськими письменниками. Також учасники подискутували над питаннями: які ефективні шляхи популяризації української мови та книги? чи може бути мова інструментом у боротьбі за державність? як підняти авторитет української мови у суспільстві? Чи потрібна двомовність у нашій державі? та ін.
Глядачі дійшли висновку, що на якій би території не проживав той чи інший народ, потрібно поважати та плекати свою рідну мову та поважати мови інших держав та народів.

mova1.jpg (86.58 Kb)

mova3.jpg (85.17 Kb)

mova5.jpg (82.69 Kb)

mova4.jpg (75.45 Kb)
Розділ: Новини, Головна тема Переглядів: 404 | Розміщено: 26 травня 2016


 

Меню сайту
Радимо прочитати

Copyright © 2010 Центр європейської інформації в м. Миколаїв
 

Авторизація ...

Логін :
Пароль :