Центр європейської інформації в м. Миколаїв

Головна Про наш центр Анонси Новини Контакти Портал Мережі

Календар анонсів » Анонси » У МИКОЛАЄВІ студентська молодь збереться для спільних переглядів та обговорення європейського кіно

У МИКОЛАЄВІ студентська молодь збереться для спільних переглядів та обговорення європейського кіно
3.jpg (90.61 Kb)

29 березня 2011 року о 15:30 в приміщенні Центру європейської інформації Миколаївської обласної універсальної наукової бібліотеки ім. О. Гмирьова відбудеться спільний перегляд та обговорення європейського кіно „Один день в Європі”.

Захід пройде в рамках проекту „Проведення серії відеозустрічей з представниками країн ЄС з питань освітніх обмінів, економічного та соціального розвитку” Центру європейської іформації у м. Миколаєві, що працює за підтримки Європейської програми Міжнародного фонду "Відродження" та згідно із Державною цільовою програмою інформування громадськості з питань європейської інтеграції України.

Чотири барвисті і безтурботні історії про забавні непорозуміння, які часто трапляються при зіткненні різних культур. Всі вони відбуваються протягом одного дня в різних містах, і в кожному випадку всі складнощі спілкування змішані з хаосом іншого виду: у цей особливий день вся Європа знаходиться у високій лихоманці від футбольного фіналу Ліги Чемпіонів... Москва, Стамбул, Сантьяго де Компостелла, Берлін...
Метою зустрічі та обговорення є демонстрація на прикладах сюжетів кіно можливостей вільного пересування людини в сучасній Європі, різницю в культурних, побутових умовах, традиціях, спільність проблем.

Для обговорення будуть запропоновані питання :
• Які ви бачите відмінності у обставинах, в які потрапляють головні герої новел?
• Що спільного в історіях кіно, які додаткові обставини виникають з приводу проведення фіналу Лігі Чемпіонів?
• Можливості вільного пересування громадян різних країн Європою – гарно це чи погано, які переваги та небезпеку це може викликати в країнах з недостатнім розвитком правового захисту?
та ін.
Розділ: Анонси Переглядів: 767 | Розміщено: 22 березня 2011


 

Меню сайту
Радимо прочитати

Copyright © 2010 Центр європейської інформації в м. Миколаїв
 

Авторизація ...

Логін :
Пароль :