Центр європейської інформації в м. Миколаїв

Головна Про наш центр Анонси Новини Контакти Портал Мережі

Календар анонсів » Анонси » У Миколаєві презентуватимуть обласний конкурс пошукових та творчих робіт «Україна в Європі, Європа в Україні: очима молоді»

У Миколаєві презентуватимуть обласний конкурс пошукових та творчих робіт «Україна в Європі, Європа в Україні: очима молоді»
ceipresentation14w.jpg (61.01 Kb)

12 жовтня 2010 р. о 15.00 в Миколаївській обласній універсальній науковій бібліотеці ім. О.Гмирьова відбудеться урочиста презентація обласного конкурсу пошукових та творчих робіт «Україна в Європі, Європа в Україні: очима молоді» для громадськості.

Конкурс проводиться на виконання Указу Президента України №339/2003 від 19.04.2003 р. «Про День Європи» за проектної ініціативи Товариства «Український Народний Дім у Чернівцях», підтриманої Міжнародним фондом «Відродження». Одночасно конкурс проводиться на території Миколаївської, Одеської, Херсонської, Дніпропетровської, Кіровоградської, Запорізької областей та АР Крим. Основною метою конкурсу є підвищення у молоді рівня обізнаності щодо історико-культурної приналежності України, зокрема Миколаївської області та її окремих місць до європейської цивілізації, формування почуття європейської ідентичності, виховання поваги до національної самобутності, культури і історії інших народів в контексті загальноєвропейської культури.
На презентації буде оголошено про початок конкурсу, детально ознайомлено з умовами проведення та вимогами до робіт. Керівник проекту Євгенія Олійник ознайомить присутніх з досвідом проведення аналогічного конкурсу у Чернівцях та станом реалізації проекту у інших областях.
На захід запрошені представники органів місцевої влади, навчальних закладів міста, ЗМІ, громадських організацій.

Запрошуємо усіх бажаючих!

Час початку заходу: 15:00
Дата: 12 жовтня 2010 р.
Місце: Миколаївська обласна універсальна наукова бібліотека ім О. Гмирьова
Адреса заходу: вул. Московька, 9

Додаткову інформацію про захід можна отримати:
Моісеєва Наталія: (0512) 37-34-92, eurocentre_mk@ukr.net
Голубєва Тетяна: (0512) 36-08-08, holtatal@yandex.ru
Розділ: Анонси Переглядів: 925 | Розміщено: 7 жовтня 2010


 

Меню сайту
Радимо прочитати

Copyright © 2010 Центр європейської інформації в м. Миколаїв
 

Авторизація ...

Логін :
Пароль :