Центр європейської інформації в м. Миколаїв

Головна Про наш центр Анонси Новини Контакти Портал Мережі

Календар анонсів » Про нас » Про Центр європейської інформації

Про Центр європейської інформації
Центр європейської інформації у місті Миколаєві відкрито у січні 2009 року за ініціативи та підтримки Міжнародного Фонду «Відродження».

Основним завданням центру є підвищення обізнаності громадськості Миколаївщини з різних аспектів європейської інтеграції.

Проект «Центр європейської інформації» у м. Миколаєві реалізується у співпраці Миколаївської обласної організації Національної спілки журналістів України та Миколаївської обласної універсальної наукової бібліотеки ім. О.Гмирьова.

Центр Європейської Інформації функціонує на базі Миколаївської ОУНБ ім. О.Гмирьова і забезпечує доступ усіх бажаючих до інформаційних ресурсів та електронних баз даних матеріалів про Європейський Союз, відносини Україна-ЄС, законодавчі, економічні, культурні тенденції розвитку країн-членів ЄС та європейські цінності.

Наш центр входить до Всеукраїнської Мережі центрів європейської інформації, що діє за ініціативи та підтримки Європейської програми Міжнародного фонду "Відродження".

Послуги центру:
- надання матеріалів з питань європейської інтеграції;
- забезпечення доступу до електронної бази даних матеріалів з питань європейської інтеграції та інформаційних ресурсів Інтернет;
- надання телефонних консультацій;
- проведення круглих столів та семінарів;
- висвітлення на веб-сторінці ЦЄІ євроінтеграційних процесів на Миколаївщині та в Україні;
- обмін інформацією з освітніми установами, громадськими організаціями, органами державної влади, ЗМІ, іноземними представництвами та європейськими організаціями.


Режим роботи:
понеділок - четвер 10.00-18.00
субота, неділя 10.00-17.00
Розділ: Про нас Переглядів: 545 | Розміщено: 8 грудня 2009


 

Меню сайту
Радимо прочитати

Copyright © 2010 Центр європейської інформації в м. Миколаїв
 

Авторизація ...

Логін :
Пароль :